Wynajem agregatów prądotwórczych

Jeśli chcesz zorganizować imprezę plenerową, koncert, wystawę albo pokaz na świeżym powietrzu musisz zapewnić dostęp do prądu. Najłatwiejszym i najtańszym sposobem, na szybkie „zasilenie” imprezy, jest wynajem specjalistycznych agregatów. Możesz zdecydować się na wynajem samego sprzętu albo skorzystać kompleksowej usługi obejmującej wynajem agregatu wraz z obsługą.

Jak wygląda wynajem agregatu prądotwórczego?

Bardzo często firmy wybierają kompleksową usługę zasilania agregatów prądotwórczych, w którą wchodzi nie tylko wynajem agregatu, ale także jego transport, okablowanie, zamontowanie rozdzielni i opłacenie osób do jego obsługi. Dzięki temu, mamy pewność, że zasilanie „nie nawali”, a nawet jeśli wystąpią problemy techniczne, to od razu zajmą się nimi fachowcy.Wybierając wypożyczalnie agregatów pamiętaj, żeby wybierać wyłącznie nowoczesne urządzenia, które wyposażone są w stabilizację napięcia i przystosowane do pracy ze sprzętem estradowym i telewizyjnym. Korzystając z usługi wynajmu agregatów prądotwórczych w firmie AGAR-Power, każdy Klient ma pewność, że otrzymuje 100% sprawny agregat, który jest regularnie kontrolowany i serwisowany.

Dlaczego wynajem agregatu się opłaca?

Jeżeli Twoja firma organizuje wiele eventów, możesz rozważać zakup własnego agregatu. Rozwiązanie to ma jednak kilka wad. Po pierwsze – zakup nowego agregatu to duży wydatek, a po drugie, będziesz potrzebować pracowników do jego obsługi, których musisz opłacać przez cały rok. Może się także zdarzyć, że Twój agregat ulegnie awarii, a wówczas poniesiesz dodatkowe, nieprzewidziane koszty. W porównaniu z tymi zagrożeniami, wynajem agregatu prądotwórczego to rozwiązanie znacznie prostsze i bezpieczniejsze.Decydując się na wynajem agregatu zyskujesz:
  • pewność, że urządzenie będzie działać przez cały czas imprezy, a w razie awarii zostanie dostarczone nowe, bez dodatkowych kosztów wynajmu,
  • stała cenę wynajmu – z góry wiesz ile będzie Cię kosztować wynajem sprzętu,
  • możliwość wynajęcia kabli i osprzętu niezbędnego do stworzenia sieci zasilającej,
  • wsparcie fachowców,
  • przetransportowanie agregatu we wskazane przez Ciebie miejsce.
Więcej informacji o wynajmie agregatów znajdziesz na stronie naszej firmy Agar-Power