Agregaty w zabudowie kontenerowej

Zabudowa agregatu w kontenerze zapewnia jego cichą pracę i umożliwia łatwy dostęp do generatora prądotwórczego. Co więcej, zastosowanie ujednoliconych rozmiarów kontenera pozwala na łatwy transport agregatu w miejsce wskazane przez klienta. Agregaty w zabudowie kontenerowej są z powodzeniem wykorzystywane nie tylko przez firmy prywatne, ale także przez wojsko oraz w transporcie morskim.

Energia z kontenera

Agregaty montowane są najczęściej w dwudziestostopowych kontenerach, ponieważ jest to rozmiar zunifikowany, wystarczająco duży, aby przeprowadzić ewentualne przeglądy. Dzięki zabudowie w kontenerze, agregat jest zdecydowanie bardziej wyciszony i może posiadać większy zbiornik na paliwo.Dodatkowo, agregat w kontenerze może zostać wyposażony w różnego rodzaju udogodnienia, które nie zmieściłyby się w standardowej obudowie generatora. Mogą to być np. gaśnice, oświetlenie wewnętrzne, dodatkowe drzwi, system p.poż oraz wiele innych.

Łatwy transport

Kontenery skonstruowane są na stalowej ramie zgodnie ze standardem ISO. Są łatwe do podnoszenia i transportu za pomocą odpowiednich urządzeń. Agregaty w kontenerach, ze względu na zabudowę ochronną, mogą pracować nawet w ekstremalnie niekorzystnych warunkach. Ściany zewnętrzne kontenera maluje się farbą zapewniającą ochronę przed warunkami zewnętrznymi, a jego podłoga i dach pokryte są materiałem dźwiękoszczelnym.W kontenerze, oprócz zabudowanego w jego wnętrzu agregatu prądotwórczego, znajdują się również: czerpnia powietrza (umieszczona na ścianie bocznej), wyrzutnia gorącego powietrza, kompletna instalacja wydechowa i oświetlenie. Dodatkowo, kontener może zostać wyposażony także w automatyczny układ do tankowania i systemy zabezpieczające go przed niskimi temperaturami.Jeżeli szukasz fachowych informacji agregatach albo jesteś zainteresowany wynajmem agregatów prądotwórczych na imprezy plenerowe albo koncerty, serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą firmy Agar-Power. Dzięki dobrze zorganizowanej działalności, oferujemy usługi agregatem prądotwórczym, obsługę i wsparcie techniczne za naprawdę rozsądną cenę.